HAKKIMIZDA

Bozkır İnşaat; konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle hem üretim sırasında hem de sonrasında inşaatlarına kalite, konfor ve güvenlik katmaktadır. Ayrıca kullandığı teknolojiyle imalat süresini de kısaltmaktadır. 

Bozkır İnşaat'ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır. 

Sağlam temeller üzerine kurulan ve yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan Bozkır İnşaat, kalite ve güveni harmanlayarak oluşturduğu projeleri başarılı bir şekilde sonlandırmanın her zaman gururunu yaşamaktadır. Bozkır İnşaat'ta her yeni inşaat ilk günkü heyecan ve enerji ile projelendirilerek hayata geçirilir.

 

Sadece bir bina değil kaliteli bir yaşam alanı oluşturmaya çalışılarak, yapılara hayat veren bir anlayışla projeler tamamlanır ve sonunda yaşam standartlarını yükseltecek, her ayrıntının düşünüldüğü yeni bir 'yaşam alanı' daha inşa edilmiş olur. Ülkemizin içerisinde bulunduğu deprem kuşağını da göz önüne aldığımızda bu yaşam alanlarının önemi kat kat artmaktadır. 

 

 

Bozkır İnşaat olarak tecrübemizi, dinamik ve genç beyinlerle birleştirerek, günümüz teknoloji ve yeniliklerini her zaman takip edip bu yenilikleri projelerimizin her aşamasından kullanarak, içerisinde bulunduğumuz deprem tehlikesini en aza indirmek ve daire sahiplerimizi güvenli bir yaşamla tanıştırmak firmamızın yapı sektöründeki ilk ve en önemli amacıdır.