GRUP FİRMALARIMIZ

                bünyesi içerisindeki şirketler tecrübe, kalite ve uzman kadrosu ile büyümeye, gelişmeye ve hizmet vermeye devam etmektedir. 

Ekran Resmi 2018-11-14 11.05.40.png
betofabrik3.png

17 Yıldır inşaat sektöründe aktif rol alan Betofabrik şirketimiz konularında yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. "BETOFABRİK" markası BETONARME Prefabrik Yapı Sistemleri alanında faaliyetlerini sürdürmek üzere Betofabrik firmasının "tescilli" bir markasıdır.

Dünya yapı endüstrisindeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip eden BETOFABRİK, konularında uzman mühendis ve mimar kadroları ile yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaçları karşılamak ve deprem riskini göz önünde bulundurarak, yapımı kolay, maliyeti düşük ve tam güvenli betonarme prefabrik yapı ekipmanları dünya standartlardaki normlara uygun olarak üretmektedir.

Sertifikamız
Sertifikamız

1995 yılında Destek Sacı imalatıyla üretime başlayan iş dalımız dünya standartlarında yapmış olduğu üretiminden ödün vermeden ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün gamını genişletmektedir. Üretimimizde Destek Sacı, Alçı Levha Taşıyıcı Profiller, PVC Kapı Panelleri, İzolasyon Profilleri, Yapı Profilleri, Galvaniz ve DKP Kutu Profilleri,  Trapez-Oluklu-Stor-Düz Saclar, Rulo, Dilimlenmiş Saclar ve Aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Sektörünün saygın kuruluşlarından olan Bozkır İnşaat bugün 5000 m2 kapalı 5000 m2 açık olmak üzere toplam 10.000 m2 alan üzerinde üretimine devam etmektedir.

 

İşletmemiz kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem sayesinde profil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Dünya yapı endüstrisindeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip eden ProEv, konularında uzman mühendis ve mimar kadroları ile ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını ve deprem riskini göz önünde bulundurarak, yapımı kolay, maliyeti düşük, deprem için tam güvenli ve kullanıcı için konfor düzeyi yüksek yapı inşa etmeyi hedeflemektedir. 

Kendini geliştiren bir sisteme sahip olan Bozkır İnşaat, büyüme hedefleri doğrultusunda, sektördeki başarısı ve sağlam adımları sayesinde kendilerini “Prefabrik Konutlar ve Konteyner” alanlarında da geliştirmiştir.

Bozkır İnşaat olarak prefabrik yapı , hafif çelik sistem konutlar, ofis ve yaşam konteynerleri üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Şantiye ofis binaları, yemekhaneler, yatakhaneler ,wc duş üniteleri, müstakil konutlar gibi ihtiyaçlarınızı isteğinize göre projelendirip üretim ve montajını yapmaktayız. Şirket prensibi; Teknolojiyi ve kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda sunmak için kullanmaktır.

image003.png

ProSolar; ProGrup bünyesinde kurulan ve güneş enerji sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir markadır.

İnşaat ve Yapı sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle bünyesinde sektörde öncü şirketleri barındıran ProGrup, güneş enerji sistemleri sektörüne yeni bir boyut kazandırmak amacıyla ProSolar markasını yaratmıştır. Bünyesinde barındırdığı uzman mühendis kadrosuyla sektörün önemli şirketlerinden biri olmayı amaçlayan ProSolar, araç-gereç ve ekipman tedariği, proje tasarımı ve uygulaması, proje montajı, bakım onarım ve sistem devreye alma gibi profesyonel hizmetlerde faaliyet göstermektedir.


Teknolojik faaliyetleri yakından takip ederek güneş enerji sistemleri sektöründe öncü şirketlerden biri olmayı amaçlamaktadır.